بت

هیچ وقت از کسی برای خودت بت نساز

اون که خراب بشه همه ی اعتقادات توام باهاش خراب میشه .

+ خواننده های خاموش اعلام حضور کنین تا بهتون آدرس جدید بدم  ، شاید آدرس اینجا تغییر کنه :)

/ 7 نظر / 2 بازدید
م

منم بهت سر میزنم معمولا اما خاموشم! خیلی نوشته هات مبهمه ها! انگار بیشتر از اینکه حرفات و گفتنشون واست مهم باشه ، به مخاطبینت توجه میکنی!

مـیـثــم

عميق تر از آن است كه به اين سادگی پر شود حتی به مدد اين سی و دو حرف ... تنهايی اَم + up [گل]

علی

تو را می خواهم و دانم كه هرگز به كام دل در آغوشت نگیرم تویی آن آسمان صاف و روشن من این كنج قفس مرغی اسیرم ز پشت میله های سرد تیره نگاه حسرتم حیران به رویت در این فكرم كه دستی پیش آید و من ناگه گشایم پر به سویت در این فكرم كه در یك لحظه غفلت از این زندان خاموش پر بگیرم به چشم مرد زندانبان بخندم كنارت زندگی از سر بگیرم در این فكرم من و دانم كه هرگز مرا یارای رفتن زین قفس نیست اگر هم مرد زندانبان بخواهد دگر از بهر پروازم نفس نیست ز پشت میله ها هر صبح روشن نگاه كودكی خندد به رویم چو من سر می كنم آواز شادی لبش با بوسه می آید به سویم اگر ای آسمان خواهم كه یك روز از این زندان خامش پر بگیرم به چشم كودك گریان چه گویم ز من بگذر كه من مرغی اسیرم من آن شمعم كه با سوز دل خویش فروزان می كنم ویرانه ای را اگر خواهم كه خاموشی گزینم پریشان می كنم كاشانه ای را [گل][گل][گل]

مـیـثــم

توهم هرم دست هايت لكنت شعر را می پوشاند واژه ای اگر هست ، از تنهايی نيست ... خيال دست هايت می نويسندش + up [گل]

alighify

[گل][گل][گل] عاشق گروه 5+1 بودم

الهه

بعضی ها ، هیچ وقت آدم نمی شوند ! در چرخه ی تکامل … چگونه ظاهرِ آدم یافتند ، نمیدانم ! خصلتشان زخم زدن است ! و خراشیدنِ روح ! حالا تو بگو ، چگونه در کنارِ چنین گرگهایی .. اگر چنگ در نیاوری ! دوام می یــابــی !